Zebra 3010459, White, Self-adhesive printer label, Polyester, Thermal transfer, Universal, Rectangle
| Product color | White |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Material | Polyester |
| Print technology | Thermal transfer |
| Purpose | Universal |
| Shape | Rectangle |
| Label width | 4.02" (10.2 cm) |
| Label height | 5" (12.7 cm) |
| Maximum roll diameter | 5" (12.7 cm) |
| Core diameter | 1" (2.54 cm) |
| Labels per roll | 640 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 880595-025DU
Brand: Capture
Reference: 35-880122-025
Brand: Zebra
Brand: Zebra
Reference: 880181-038D
Brand: Capture
Zebra 3010459, White, Self-adhesive printer label, Polyester, Thermal transfer, Universal, Rectangle
check_circle
check_circle