Zebra ZIPRD3016390, White, Paper, Direct thermal, Permanent, Zebra, 2.13" (5.4 cm)
| Product color | White |
| Material | Paper |
| Print technology | Direct thermal |
| Adhesive type | Permanent |
| Brand compatibility | Zebra |
| Label width | 2.13" (5.4 cm) |
| Label height | 1.38" (3.5 cm) |
| Core diameter | 3" (7.62 cm) |
| Labels per roll | 750 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 3005807
Brand: Capture
Reference: 880710-069
Brand: Zebra
Brand: Zebra
Reference: 880175-031D
Brand: Capture
Reference: 3001699
Brand: Capture
Zebra ZIPRD3016390, White, Paper, Direct thermal, Permanent, Zebra, 2.13" (5.4 cm)
check_circle
check_circle