Zebra Z-Perform 1000T, White, Paper, Removable, Rectangle, 2.25" (5.71 cm), 1.25" (3.17 cm)
| Product color | White |
| Material | Paper |
| Adhesive type | Removable |
| Shape | Rectangle |
| Label width | 2.25" (5.71 cm) |
| Label height | 1.25" (3.17 cm) |
| Core diameter | 1" (2.54 cm) |
| Rolls per pack | 10 |
| Labels per roll | 2100 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 800273-205
Brand: Capture
Reference: 3001699
Brand: Capture
Brand: Zebra
Reference: 800262-127
Brand: Capture
Reference: 800264-505, 35-800264-505
Brand: Zebra
Zebra Z-Perform 1000T, White, Paper, Removable, Rectangle, 2.25" (5.71 cm), 1.25" (3.17 cm)
check_circle
check_circle