| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | RJ-2035B & RJ-2055WB |
| Product colour | Blue |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 90 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Pallet gross height | 21.48 cm |
| Pallet gross weight | 154800 g |
| Products per pallet | 1260 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 536-923, 105912-003
Brand: Zebra
Reference: P1037974-008, 35-P1037974-008
Brand: Zebra
Brand: Kyocera
Brand: Zebra
Brand: Zebra
check_circle
check_circle