| Brand compatibility | Brother |
| Multipack | Yes |
| Page yield | 30000 pages |
| Printing colours | Black/Cyan/Magenta/Yellow |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Type | Original |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 64 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pc(s) |
| Pallet gross height | 16.7 cm |
| Pallet gross weight | 107600 g |
| Products per pallet | 64 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 836946
Brand: Kyocera
Reference: DK-590, 302KV93010, 302KV93011, 302KV93012, 302KV93014, 302KV930
Brand: KYOCERA
Brand: KYOCERA
Reference: DK-590, 302KV93010, 302KV93011, 302KV93012, 302KV93014, 302KV930
Brand: KYOCERA
Brand: KYOCERA
check_circle
check_circle