5A11D52403
  • 5A11D52403
5A11D52403 - FRU5A11D52403, 890259
FRU5A11D52403, 890259
Lenovo
100W AC power adapter for Lenovo laptops
CHF78.5
Tax included
CHF72.6 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
In stock
55 Items
Product Details
FRU5A11D52403, 890259
55 Items
New
Specific References
EAN13
MPN
5A11D52403
16 other products in the same category:
PH3C2
Reference: VMRD2, 0PH3C2
Brand: Dell
PH3C2
240W power supply with 100V-240V input, slim form factor, active power factor correction, non-redundant design.
CHF100.3 tax incl.
CHF92.8 tax excl.
More PH3C2
In stock
0G4X7T
Reference: 99108886
Brand: Dell
0G4X7T
65W AC power adapter for laptops
CHF49.6 tax incl.
CHF45.9 tax excl.
More 0G4X7T
GP-P450B
Brand: Gigabyte
GP-P450B
GIGABYTE P450B, 450 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 8 - 4 A, Active, 103 W