Reference: 110900
Brand: Brady
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 20 V |
| Product color | Black |
| Width | 1.97" (50 mm) |
| Depth | 4.96" (126 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Weight | 12.7 oz (360 g) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: Q4Q-00002, Q5N-00003, Q5N-00002, Q4Q-00003, GWP-00003, LAG-00010
Brand: CoreParts
Reference: 4X20E75116, 4X20E75115, 4X20E75115, 4X20S56717, 01FR046, 4X20E75
Brand: CoreParts
Reference: H6Y88AA, H6Y88AA#ABB
Brand: CoreParts
Reference: 661-10160, 661-06671, A1718, JFYF, JVQ9, GN8R, 4X20V24694, 69415
Brand: CoreParts
Lenovo 42T4424, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, 20 V
check_circle
check_circle