| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Brand compatibility | DELL |
| Input current | 1.5 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 4.62 A |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: DELL-921CW, 3VT2F, JJV9D, 450-AGOB, 02DL110, 01FR025, FRU01FR025
Brand: CoreParts
Reference: 4H6NV, 492-BBSD
Brand: CoreParts
Brand: Asus
Reference: 45N0508
Brand: Lenovo
Reference: 7MP1P, K00F5, CT1P3, 450-AHRG, M0H25, 0M0H25, 8B3Y2AA#ABB, CW1FP
Brand: CoreParts
Reference: 45N0373, FRU45N0373
Brand: CoreParts
Reference: PXTNB3SUK2M
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
check_circle
check_circle