Reference: 110900
Brand: Brady
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook K Series K501LX Asus Notebook K Series K501UX Asus Notebook N Series N550LF Asus Notebook N Series N56VB Asus Notebook N Series N56VJ Asus Notebook N Series N56VM Asus Notebook Q Series Q550LF Asus Notebook X Series X450JB Asus Notebook X Series X450JN Asus Notebook X Series X550ZE Asus Notebook X Series X555DG Asus Notebook X Series X751LK Asus Notebook X Series X751LX Asus Notebook X Series X75VB Asus Notebook X Series X75VC |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0489, FRU45N0489
Brand: Lenovo
Reference: 710415-001, 709984-003, L41856-001, L41423-001, M95377-001, L418
Brand: CoreParts
Reference: 45N0475, 45N0300, FRU45N0300
Brand: Lenovo
Reference: 710413-001B, 644753, 99103135
Brand: HP
Reference: W125914904
Brand: Logitech
Reference: W128281899
Brand: HP
ASUS 0A001-00052800, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
check_circle
check_circle