Reference: 110900
Brand: Brady
ASUS 0A001-00061700, All-in-One PC, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 120 W, 19 V
| Purpose | All-in-One PC |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | A4310 |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Zebra
Brand: Asus
Reference: 92P1211
Brand: Lenovo
Reference: 35-P1063406-030
Brand: Zebra
Reference: W128925057
Brand: HP
Reference: 397747-001, 397803-001, 397803-001B, 482133-001, 482133-001-RFB
Brand: CoreParts
ASUS 0A001-00061700, All-in-One PC, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 120 W, 19 V
check_circle
check_circle