| Product colour | Black |
| Compatibility | X58LE, K50C |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: ADP-90SB, 04G266006040,04G266006060
Brand: Asus
Reference: 18990
Brand: Cambium Networks
Reference: PWRS-14000-148R
Brand: Zebra
Brand: Asus
Brand: HP
Reference: 725062
Brand: HP
check_circle
check_circle