| Cable length | 0.91 m |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 °C |
| Antenna gain level (max) | 3 dBi |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Horizontal beam width | 360 ° |
| Vertical beam width | 60 ° |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Cambium Networks
Reference: 10933
Brand: Cambium Networks
Reference: LPAMM-BC3G-26-3SP
Brand: Panorama Antennas
Reference: C070082B030A
Brand: Cambium Networks
Brand: Cambium Networks
Reference: 11090
Brand: Cambium Networks
Reference: N110082L140A
Brand: Cambium Networks
Brand: Ubiquiti
Reference: 11269
Brand: Cambium Networks
Reference: 18517
Brand: Cambium Networks
Reference: 18674
Brand: Cambium Networks
check_circle
check_circle