| Antenna connector type | RP-TNC |
| Antenna type | Omni-directional antenna |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
| Antenna gain level (max) | 5.7 dBi |
| Frequency band | 2.4/5 GHz |
| Vertical beam width | 40 ° |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 1 |
| Diameter | 1.45 cm |
Data sheet
Specific References
Reference: 18486
Brand: Cambium Networks
Reference: 18630
Brand: Cambium Networks
Reference: 10753
Brand: Cambium Networks
Reference: 10810
Brand: Cambium Networks
Reference: 767768
Brand: MikroTik
Reference: 10988
Brand: Cambium Networks
Reference: N110082L130A
Brand: Cambium Networks
Brand: Cambium Networks
Reference: 11261
Brand: Cambium Networks
Reference: 25045
Brand: Cambium Networks
check_circle
check_circle