Microconnect CABLEMANA-2, Metal, Black, 17.6 oz (500 g)
| Product color | Black |
| Housing material | Metal |
| Rack capacity | 1U |
| Size (imperial) | 19" |
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Weight | 17.6 oz (500 g) |
| Package width | 19.4" (493 mm) |
| Package depth | 3.31" (84 mm) |
| Package height | 2.05" (52 mm) |
| Package weight | 23.6 oz (668 g) |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
Data sheet
Specific References
Reference: 3032732, 808592
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: Q7805-69003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Microconnect CABLEMANA-2, Metal, Black, 17.6 oz (500 g)
check_circle
check_circle