Rackmount.IT PW-DC-48-25, Side plate, Blue, 1U, 19", 19" (483 mm), 0.394" (10 mm)
| Type | Side plate |
| Product color | Blue |
| Rack capacity | 1U |
| Size (imperial) | 19" |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 0.394" (10 mm) |
| Height | 1.73" (44 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Reference: W128347834
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 2392053, 601610
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 817721-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 419329-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99000915
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Rackmount.IT PW-DC-48-25, Side plate, Blue, 1U, 19", 19" (483 mm), 0.394" (10 mm)
check_circle
check_circle