Reference: 110900
Brand: Brady
Viewsonic VS19086 floor stand LDP163-181/091 250K, 374.8 lbs (170 kg), 163", 163", Black
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum screen size | 163" |
| Mounting type | Floor |
| Maximum weight capacity | 374.8 lbs (170 kg) |
| Minimum screen size | 163" |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Product color | Black |
| Package width | 35.4" (900 mm) |
| Package depth | 33.5" (850 mm) |
| Package height | 92.2" (2342 mm) |
| Package weight | 273.4 lbs (124 kg) |
Data sheet
Specific References
Brand: B-Tech
Brand: Neomounts
Brand: Neomounts
Brand: Neomounts
Brand: B-Tech
Brand: SMS
Reference: 833194
Brand: Neomounts
Brand: SMS
Viewsonic VS19086 floor stand LDP163-181/091 250K, 374.8 lbs (170 kg), 163", 163", Black
check_circle
check_circle