Lenovo GX30M39704, Ambidextrous, Optical, USB Type-A, 1600 DPI, Black
| Purpose | Office |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product color | Black |
| Cable length | 70.9" (1.8 m) |
| Power source | Cable |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Width | 2.48" (63 mm) |
| Depth | 4.37" (111 mm) |
| Height | 1.34" (34 mm) |
| Weight | 4.23 oz (120 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 825206
Brand: Logitech
Reference: 910-002238790162
Brand: Logitech
Reference: W128329624
Brand: Lenovo
Reference: W128212104
Brand: Logitech
Reference: W125892014
Brand: HP
Reference: W128826246
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo GX30M39704, Ambidextrous, Optical, USB Type-A, 1600 DPI, Black
check_circle
check_circle