CoreParts ML13436, 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 3.53 oz (100 g), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm)
| Width | 4.72" (120 mm) |
| Depth | 4.72" (120 mm) |
| Height | 4.72" (120 mm) |
| Weight | 3.53 oz (100 g) |
| Package width | 4.72" (120 mm) |
| Package depth | 4.72" (120 mm) |
| Package height | 4.72" (120 mm) |
| Package weight | 7.05 oz (200 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 1651892, ELPLP88, V13H010L88
Brand: CoreParts
CoreParts ML13436, 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm), 3.53 oz (100 g), 4.72" (120 mm), 4.72" (120 mm)
check_circle
check_circle