Reference: 110900
Brand: Brady
CoreParts ML11744, 200 W, 2000 h, EIKI, LC-SX4, LC-SX4L, LC-SX4LA, LC-SX4Li, LC-X4, LC-X4i, LC-X4L, LC-X4LA, LC-X4Li
| Brand compatibility | EIKI |
| Compatibility | LC-SX4, LC-SX4L, LC-SX4LA, LC-SX4Li, LC-X4, LC-X4i, LC-X4L, LC-X4LA, LC-X4Li |
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Country of origin | China |
| Width | 6.69" (170 mm) |
| Depth | 5.51" (140 mm) |
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 6.69" (170 mm) |
| Package depth | 5.51" (140 mm) |
| Package height | 5.51" (140 mm) |
| Package weight | 17.6 oz (500 g) |
Data sheet
Specific References
CoreParts ML11744, 200 W, 2000 h, EIKI, LC-SX4, LC-SX4L, LC-SX4LA, LC-SX4Li, LC-X4, LC-X4i, LC-X4L, LC-X4LA, LC-X4Li
check_circle
check_circle