Reference: 110900
Brand: Brady
CoreParts ML11743, 120 W, 2000 h, Eiki: LC-SVGA860, LC-SVGA861, LC-XGA961, LC-XGA970U, LC-XGA970UE, LC-XGA971
| Compatibility | Eiki: LC-SVGA860, LC-SVGA861, LC-XGA961, LC-XGA970U, LC-XGA970UE, LC-XGA971 |
| Bulb power | 120 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Country of origin | China |
| Width | 6.69" (170 mm) |
| Depth | 5.51" (140 mm) |
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 6.69" (170 mm) |
| Package depth | 5.51" (140 mm) |
| Package height | 5.51" (140 mm) |
| Package weight | 17.6 oz (500 g) |
Data sheet
Specific References
CoreParts ML11743, 120 W, 2000 h, Eiki: LC-SVGA860, LC-SVGA861, LC-XGA961, LC-XGA970U, LC-XGA970UE, LC-XGA971
check_circle
check_circle