Reference: 110900
Brand: Brady
| Component for | Server/workstation |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD capacity | 960 GB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Compatible products | Apollo 6500 Gen9/ProLiant DL325 Gen10/ProLiant DL385 Gen10 |
| Product colour | Aluminium/Black |
| Current | 1.7 A |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: MACBOOK AIR 11.6 A1370 LATE2010_MID2011 AND MACBOOK AIR 13.3 A13
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: R0Q37A, 812958
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle