| Compatible products | ProLiant DL360 Gen10/ProLiant DL380 Gen10/ProLiant DL560 Gen10/Synergy 660 Gen10 |
| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Hot-swap | No |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: 432320-001,DG146ABAB4, 431954-003, 443177-002, SA146003I250, 402
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 695842-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652749-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99113155
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 416127-B21, 376595-001, 737571-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle