| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 480528-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Seagate
Reference: 787648-001, 781269, 808835
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 657750-B21,658103-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Seagate
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AG425A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle