| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Product colour | Silver |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 443169-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99006513
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: J9F47A-RFB, 781265
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 881781-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle