| HDD capacity | 600 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Storage drive adapter included | Yes |
| Storage drive adapter type | 2.5" - 3.5" |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Compatible products | - PowerEdge R610 - PowerEdge R710 - PowerEdge T610 - PowerEdge R410 - PowerEdge T410 - PowerEdge T710 - PowerEdge T310 - PowerEdge R510 - PowerVault MD3200 - PowerVault MD3200i - PowerEdge R720 - PowerEdge R720XD - PowerEdge T620 - PowerEdge T320 - PowerEdge T420 - PowerEdge R320 - PowerEdge R520 - PowerEdge R420 |
Data sheet
Specific References
Reference: 808727-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Western Digital
Reference: 39R731640K118340K105990P132290P1
Brand: IBM
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 40K1023, 90P1305, 32P0727, 90P1309, 32P0730, 40K1177, 39R7308,24
Brand: Lenovo
Reference: 42D0677,42D0679, 44W2201, 5536, 99000523
Brand: IBM
Reference: 761496-001, 846510-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
DELL HTYGX, 600 GB, 15000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle