| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 730704-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 737573-001, 99107531
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 861746-B21-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 759208-B21, 766381
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 2772621
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 781577-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 533871-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 870753-B21, 653960-001, 781277
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle