Reference: 110900
Brand: Brady
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Operating voltage | 5 V |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Reference: W126265732
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 7420
Brand: Western Digital
Reference: 454273-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 286714-B22, 289042-001, 404709-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99107119
Brand: Seagate
DELL YJ2KH, 300 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle