| HDD capacity | 146 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| Operating voltage | 5 V |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: 653955-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 818365-B21,653948-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 872745-001872289-002846523-00487
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: VX-VS07-030-RFB
Brand: EMC
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AG804A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Seagate
DELL 146GB SAS 15K SFF, 146 GB, 15000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle