| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: HUS156060VLS600,0B24523.0B24532
Brand: Hitachi
Reference: 653951-001,737394-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 718292-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 619463-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 32P0734,32P0736, 90P1321
Brand: Lenovo
Reference: 480937-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle