| Average seek time | 2.9 ms |
| Bytes per sector | 512 |
| Full stroke seek time | 5.9 ms |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Track to track seek time | 0.15 ms |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 834028-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 605835-B21, 606020-001-RFB, 605836-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AW612A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 785411-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0400-ASIF-RFB
Brand: Dell
Reference: 517354-001, 516828-B21, 737574-001, 868222-001
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle