| Average seek time | 2.9 ms |
| Bytes per sector | 512 |
| Component for | Server/workstation |
| Full stroke seek time | 5.9 ms |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Track to track seek time | 0.15 ms |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: J9F42A584574
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 611816-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652605-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 599476-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 718302-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0F9NWJ-RFB, 99111138
Brand: DELL
Reference: W127016843
Brand: NetApp
Reference: 652605-B21, 652625-001, 627114-001, 580555
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle