Description
USB Interface with DM-D
Epson UB-U02III. Host interface: USB, Output interface: USB 2.0. Product color: Gray, Country of origin: China. Quantity per pack: 1 pc(s), Package width: 3.15" (80 mm), Package depth: 3.94" (100 mm). Quantity per pallet: 1200 pc(s), Quantity per pallet layer: 120 pc(s), Pallet width: 31.5" (80 cm)
| Host interface | USB |
| Output interface | USB 2.0 |
| Internal | Yes |
| Product color | Gray |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 3.15" (80 mm) |
| Package depth | 3.94" (100 mm) |
| Package height | 1.38" (35 mm) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Quantity per pallet | 1200 pc(s) |
| Quantity per pallet layer | 120 pc(s) |
| Pallet width | 31.5" (80 cm) |
| Pallet length | 47.2" (120 cm) |
| Pallet height | 124" (3.15 m) |
Product Details
2026-07-21
New
Data sheet
- Product color
- Gray
- Quantity per pack
- 1 pc(s)
- Host interface
- USB
- Harmonized System (HS) code
- 84733020
- Internal
- Yes
- Country of origin
- China
- Package width
- 3.15" (80 mm)
- Package depth
- 3.94" (100 mm)
- Package height
- 1.38" (35 mm)
- Output interface
- USB 2.0
- Quantity per pallet
- 1200 pc(s)
- Pallet width
- 31.5" (80 cm)
- Pallet length
- 47.2" (120 cm)
- Pallet height
- 124" (3.15 m)
- Quantity per pallet layer
- 120 pc(s)
Specific References
- EAN13
- 8715946201054
- MPN
- C32C824121