| Battery life | 2 year(s) |
| Battery voltage | 1.2 V |
| Heavy metals free | Cd (cadmium)/Hg (mercury) |
| Case or master carton quantity | 12 pc(s) |
| Dimensions (WxDxH) | 94 x 130 x 16 mm |
| Outer carton dimensions (W x D x H) | 96 x 122 x 114 mm |
| Packaging material | Box, PET |
| Brand Name | Philips |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Philips
check_circle
check_circle