Description
HP Poly APC-43 Electronic Hookswitch TAA
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Pallet weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Number of cartons per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Product Details
866727, 85Q55AA
139 Items
New
Data sheet
- Country of origin
- Mexico
- Package weight
- 10.6 oz (300 g)
- Package width
- 7.48" (190 mm)
- Package depth
- 8.27" (210 mm)
- Package height
- 2.17" (55 mm)
- Pallet weight
- 787.1 lbs (357 kg)
- Number of cartons per pallet layer
- 20 pc(s)
- UNSPSC-code
- 26121630
- Règlement général sur la sécurité des produits (GPSR) URL
- https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Specific References
- UPC
- 017229154605
- MPN
- 38350-13