| Type | Door |
| Product color | Black |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Frame type | Closed |
| Width | 23.6" (600 mm) |
| Depth | 15.7" (400 mm) |
| Weight | 44.3 lbs (20.1 kg) |
| Package weight | 48.5 lbs (22 kg) |
Reference: W128318562
Brand: Lanview
Lanview RAX600, Door, Black, 44.3 lbs (20.1 kg)
check_circle
check_circle