Reference: 110900
Brand: Brady
| Display diagonal (metric) | 39.6 cm |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| Filter colour | Black |
| Maximum screen size | 15.6 " |
| Product colour | Black |
| Reversibility | Matte-to-Glossy |
| Suitable for | Laptop |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Display types supported | LCD |
| Widescreen | Yes |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
| Height (imperial) | 7.639 " |
| Width (imperial) | 13.572 " |
Data sheet
Specific References
Reference: W128781454
Brand: 3M
Reference: SURFACE LAPTOP 7
Brand: eSTUFF
Reference: IPAD MINI 6TH
Brand: eSTUFF
Reference: W128821269
Brand: 3M
Reference: W128781446
Brand: 3M
Brand: 3M
Reference: W128781421
Brand: 3M
Reference: PF15.6W, PF156W, PF15.6W9, PF15.6W9B, PF156W9B
Brand: eSTUFF
Reference: PF13.3W, PF13.3W, ASF133WEU, THINKPAD X13, BP133W1B
Brand: eSTUFF
Reference: W128163570
Brand: 3M
Reference: IPAD 10.2_ 2019, IPAD 10.2_ 2020, IPAD 10.22 2022
Brand: eSTUFF
check_circle
check_circle