Techly ICA-LCD-900, 13", 30", 3.94 x 3.94" (100 x 100 mm), 3.94 x 3.94" (100 x 100 mm), 0 - 12°, Black
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum screen size | 30" |
| Mounting type | Wall |
| Maximum weight capacity | 33.1 lbs (15 kg) |
| Minimum VESA mount | 3.94 x 3.94" (100 x 100 mm) |
| Maximum VESA mount | 3.94 x 3.94" (100 x 100 mm) |
| Minimum screen size | 13" |
| Tilt angle range | 0 - 12° |
| Distance to the wall (min) | 1.18" (3 cm) |
| Product color | Black |
| Certification | CE |
| Manual | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Weight | 12.3 oz (349 g) |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
Data sheet
Specific References
Brand: Elo Touch Solutions
Brand: Techly
Reference: W128828414
Brand: Techly
Reference: W128566311
Brand: Techly
Reference: W128566309
Brand: Techly
Reference: W128566363
Brand: Techly
Reference: W128566313
Brand: Techly
Techly ICA-LCD-900, 13", 30", 3.94 x 3.94" (100 x 100 mm), 3.94 x 3.94" (100 x 100 mm), 0 - 12°, Black
check_circle
check_circle