apg Solutions MOD237A-BL4617, Electronic cash drawer, Steel, Black, 24 V, 18.1" (460 mm), 3.94" (100 mm)
| Product type | Electronic cash drawer |
| Key lock | Yes |
| Housing material | Steel |
| Product color | Black |
| Input voltage | 24 V |
| RJ-11 ports quantity | 1 |
| RJ-12 ports quantity | 1 |
| Width | 18.1" (460 mm) |
| Height | 3.94" (100 mm) |
| Weight | 6 oz (170 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: APG Cash Drawer
Brand: APG Cash Drawer
Reference: CA-CF460-CBL-2M
Brand: Capture
Brand: apg Solutions
Brand: Capture
Brand: apg Solutions
Reference: CA-CF460-680-INS-LID
Brand: Capture
Brand: APG Cash Drawer
Brand: APG Cash Drawer
Reference: CA-CD410-480B
Brand: Capture
apg Solutions MOD237A-BL4617, Electronic cash drawer, Steel, Black, 24 V, 18.1" (460 mm), 3.94" (100 mm)
check_circle
check_circle