apg Solutions NANO-0067-K041, Electronic cash drawer, Steel, Black, 12/24 V, 10.8" (275 mm), 14.6" (370 mm)
| Product type | Electronic cash drawer |
| Key lock | Yes |
| Housing material | Steel |
| Product color | Black |
| Number of banknote compartments | 6 |
| Number of coin compartments | 8 |
| Input voltage | 12/24 V |
| Width | 10.8" (275 mm) |
| Depth | 14.6" (370 mm) |
| Height | 4.72" (120 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: 3S-423STAR-BLACK
Brand: ICD
Brand: APG Cash Drawer
Reference: 6-55555560, 554-202
Brand: Star Micronics
Brand: APG Cash Drawer
Brand: Capture
Reference: 3S-423EPSON-BLACK, 3S-423-B
Brand: ICD
Reference: CA-CF460-CBL-2M
Brand: Capture
Brand: ICD
apg Solutions NANO-0067-K041, Electronic cash drawer, Steel, Black, 12/24 V, 10.8" (275 mm), 14.6" (370 mm)
check_circle
check_circle