| Type | Original |
| Printing colors | Cyan |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Epson TM-C3500 Epson TM-C3500 (012) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Package width | 1.77" (45 mm) |
| Package depth | 3.35" (85 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 74-102376-01, CP-BATT-8821, GP-S10-374192-010H
Brand: CoreParts
Brand: Arctic
Reference: W128899086
Brand: SmartKeeper
Epson SJIC22P(C), Cyan, 1 pc(s)
check_circle
check_circle