FOCMP50-010M-SCSC-RD
  • FOCMP50-010M-SCSC-RD
FOCMP50-010M-SCSC-RD
Black Box
50 MM FO PATCH CABLE DUPLX, PLENUM, RED, SCSC SC-SC 10-m, 10 m, SC, SC
CHF74.6
Tax included
CHF69.0 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
FOCMP50-010M-SCSC-RD
16 other products in the same category:
Brand: Bachmann
Teddy Socket outlet protection type 6310 wt, price per bag(5) 924.201, White, 5 pc(s)
CHF15.9 tax incl.
CHF14.7 tax excl.
More 924.201
Will be ordered for you
FOCMR62-010M-SCSC-YL
Brand: Black Box
FOCMR62-010M-SCSC-YL
62.5 MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, YL, SCSC FOCMR62-010M-SCSC-YL, 10 m, OFNR, OM1, SC, SC
CHF77.2 tax incl.
CHF71.4 tax excl.
More FOCMR62-010M-SCSC-YL
TC_10MVGAP
Brand: Vision
TC_10MVGAP
Techconnect 10m VGA patch cable
CHF49.7 tax incl.
CHF46.0 tax excl.
More TC_10MVGAP
In stock
EFE351-005M-AQ
Brand: Black Box
EFE351-005M-AQ
OM3 LC-SC DUPLEX AQUA 5M EFE351-005M-AQ, 5 m, OM3, LC, SC
CHF35.0 tax incl.
CHF32.4 tax excl.
More EFE351-005M-AQ
Brand: Bachmann
Cold connector plug Type 749 70°C 915.271, C14, White, 250 V, 10 A