FOCMP50-008M-LCLC-RD
  • FOCMP50-008M-LCLC-RD
FOCMP50-008M-LCLC-RD
Black Box
50 MM FO PATCH CABLE DUPLX, PLENUM, RED, LCLC LC-LC 8-m, 8 m, LC, LC
CHF68.6
Tax included
CHF63.5 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
FOCMP50-008M-LCLC-RD
16 other products in the same category:
Brand: SMS
Side Shelf for Yealink Touch Control
CHF119.8 tax incl.
CHF110.8 tax excl.
More 16-320-1
Will be ordered for you
Brand: Bachmann
Intermediate dimmer LED series 8115,230V, black 8115, Dimmer, 110 W, External, Black, 250 V, 50 Hz