FOCMR10-006M-LCLC-BK
  • FOCMR10-006M-LCLC-BK
FOCMR10-006M-LCLC-BK
Black Box
CHF77.0
Tax included
CHF71.2 Tax excluded
MPN
FOCMR10-006M-LCLC-BK
16 other products in the same category:
Brand: Bachmann
HDMI 2.0 Keystone Module jack/jack white
CHF56.2 tax incl.
CHF52.0 tax excl.
More 918.0411
Will be ordered for you
VFM-DA/4
Reference: W128255955
Brand: Vision
VFM-DA/4
Monitor Mount / Stand 68.6 Cm (27") Black Desk
CHF76.4 tax incl.
CHF70.7 tax excl.
More VFM-DA/4
In stock
FOCMRM4-007M-SCLC-AQ
Brand: Black Box
FOCMRM4-007M-SCLC-AQ
OM4 MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, AQUA, SCLC FOCMRM4-007M-SCLC-AQ, 7 m, OFNR, OM4, SC, LC
CHF84.2 tax incl.
CHF77.9 tax excl.
More FOCMRM4-007M-SCLC-AQ
EFE080-003M
Brand: Black Box
EFE080-003M
OS1/OS2 LC-LC DUPLEX YELLOW 3M EFE080-003M, 3 m, OS1/OS2, LC, LC
CHF30.7 tax incl.
CHF28.4 tax excl.
More EFE080-003M
IN3018SL
Brand: Infocus
IN3018SL
0.23" DMD, HDR10, 450 Lumens, 1920 x 1080, 3D, WIFI, Bluetooth, HDMI 2.0, USA-A 2.0, AUX, 28 db, 74.88 Wh, 2 x 10 W, RAM 2 GB, 32 GB, 128 x 147 x 130 mm, 1.57 kg, Midnight Purple