FOCMR10-005M-STST-YL
  • FOCMR10-005M-STST-YL
FOCMR10-005M-STST-YL
Black Box
10 GIG MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, YL, STST FOCMR10-005M-STST-YL, 5 m, OFNR, OM3, ST, ST
CHF73.4
Tax included
CHF67.9 Tax excluded
MPN
FOCMR10-005M-STST-YL
16 other products in the same category:
Brand: Projecta
HomeScreen 135x240 Matte White w/240x135cm View area & Matte White fabric
CHF682.0 tax incl.
CHF630.9 tax excl.
More 10600040
Will be ordered for you
EFE073-020M
Brand: Black Box
EFE073-020M
OM1 ST-ST DUPLEX ORANGE 20M EFE073-020M, 20 m, OM1, ST, ST
CHF43.9 tax incl.
CHF40.6 tax excl.
More EFE073-020M
FOLZH10-020M-STLC-AQ
Reference: 773644
Brand: Black Box
FOLZH10-020M-STLC-AQ
10 GIG MM FO PATCH CABLE DUPLX, LSZH, AQ, STLC FOLZH10-020M-STLC-AQ, 20 m, OM3, ST, LC
CHF124.6 tax incl.
CHF115.3 tax excl.
More FOLZH10-020M-STLC-AQ
32122
Brand: Lindy
32122
CHF29.6 tax incl.
CHF27.4 tax excl.
More 32122
In stock
LHC015A-R4
LHC015A-R4
MEDIA CONV, 10/100 MBPS TX/SX SM 1310NM 40KM SC
More LHC015A-R4
FOCMPM4-006M-LCLC-RD
FOCMPM4-006M-LCLC-RD
OM4 MM FO PATCH CABLE DUPLX, PLENUM, RED, LCLC FOCMPM4-006M-LCLC-RD, 6 m, OFNP, OM4, LC, LC
CHF85.3 tax incl.
CHF78.9 tax excl.
More FOCMPM4-006M-LCLC-RD
Brand: Bachmann
Hot appliance built-in plug 155°C 918.170, Black, Thermoplastic, 250 V, 10 A