FOCMR10-003M-LCLC-GN
  • FOCMR10-003M-LCLC-GN
FOCMR10-003M-LCLC-GN
Black Box
10 GIG MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, GN, LCLC LC-LC, 3m, 3 m, OM3, LC, LC
CHF63.8
Tax included
CHF59.0 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
FOCMR10-003M-LCLC-GN
16 other products in the same category:
Brand: Bachmann
Illumination lamp holder E27 with screws
CHF14.6 tax incl.
CHF13.5 tax excl.
More 740.000
Will be ordered for you
Brand: Bachmann
Power distributor Stecky 400V CEE
CHF350.0 tax incl.
CHF323.8 tax excl.
More 349.009
Intermediate pedal switch serie 50 62, off switch, 1-pol., t/t 924.262, Foot switch, 1P, Transparent, 250 V, 66 mm, 1 pc(s)
CHF23.5 tax incl.
CHF21.7 tax excl.
Plug with eardhing contact, Italy 10A/250V, bk