FOCMR10-003M-LCLC-BR
  • FOCMR10-003M-LCLC-BR
FOCMR10-003M-LCLC-BR
Black Box
10 GIG MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, BR, LCLC LC-LC, 3m, 3 m, OM3, LC, LC
CHF63.8
Tax included
CHF59.0 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
FOCMR10-003M-LCLC-BR
16 other products in the same category:
Brand: Bachmann
Cold connector plug Type 749 70°C 915.171, C14, Black, 250 V, 10 A