FOLZH50-005M-SCSC-OR
  • FOLZH50-005M-SCSC-OR
FOLZH50-005M-SCSC-OR
Black Box
50 MM FO PATCH CABLE DUPLX, LSZH, OR, SCSC FOLZH50-005M-SCSC-OR, 5 m, OM2, SC, SC
CHF60.3
Tax included
CHF55.8 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
FOLZH50-005M-SCSC-OR
16 other products in the same category:
VFM-DSDB
Reference: W128256614
Brand: Vision
VFM-DSDB
Monitor Mount / Stand 81.3 Cm (32") Black Desk
CHF91.7 tax incl.
CHF84.8 tax excl.
More VFM-DSDB
In stock
Brand: Bachmann
Power Frame M 3xCH 1xUSB A&C 22W Charger 0,2m GST18