FOLZH50-002M-LCLC-YL
  • FOLZH50-002M-LCLC-YL
FOLZH50-002M-LCLC-YL
Black Box
50 MM FO PATCH CABLE DUPLX, LSZH, YL, LCLC FOLZH50-002M-LCLC-YL, 2 m, OM2, LC, LC
CHF57.2
Tax included
CHF52.9 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
FOLZH50-002M-LCLC-YL
16 other products in the same category:
PSE558MA-UK
Brand: Black Box
PSE558MA-UK
Power Switch NG 8xIEC320 UK
CHF752.3 tax incl.
CHF695.9 tax excl.
More PSE558MA-UK
Will be ordered for you
FOCMR10-002M-STLC-VT
Brand: Black Box
FOCMR10-002M-STLC-VT
10 GIG MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, VT, STLC FOCMR10-002M-STLC-VT, 2 m, OFNR, OM3, ST, LC
CHF60.3 tax incl.
CHF55.8 tax excl.
More FOCMR10-002M-STLC-VT
Brand: Bachmann
Cord switchmediate switch type 8007, deactiv., 1pole w/w 924.037, Rocker switch, 1P, White, 250 V, 61 mm, 23 mm