| Compatibility | M Pro Series |
| Housing material | Steel |
| Maximum weight capacity | 30 kg |
| Mounting type | Ceiling |
| Product colour | Chrome |
| Product type | Pipe |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Shipping (inner) case gross weight | 7200 g |
| Shipping (inner) case height | 6.5 cm |
| Shipping (inner) case length | 162.5 cm |
| Shipping (inner) case width | 11.3 cm |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Metal packaging weight | 0 g |
| Paper/cardboard packaging weight | 400 g |
| Plastic packaging weight | 60 g |
| Brand Name | Multibrackets |
| Warranty | 1 |
| Aluminium content weight | 0 g |
| Diameter | 5 cm |
| Other metals content weight | 0 g |
| Steel content weight | 6740 g |
Data sheet
Specific References
Brand: Belkin
Brand: Multibrackets
Reference: W128945857
Brand: DeepCool
Brand: Multibrackets
Reference: W128897009
Brand: Garmin
Reference: W128270871
Brand: Arctic
check_circle
check_circle