| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 120 - 140 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 11 V |
| Power supply type | Indoor |
| Brand Name | Intenso |
| Warranty | 1 |
Reference: W128562129
Brand: Urban Armor Gear
Brand: Multibrackets
Brand: Multibrackets
check_circle
check_circle